Mihrije Braha e nxehtë në videoklipin e ri (Foto)

Mihrije Braha e nxehtë në videoklipin e ri (Foto)

Kjo është historia e veçantë e bjondinës në klipin ‘A më kujton’ (Video)
Cristiano Ronaldo bëhet baba për herë të dytë

Mihrije Braha ka paralajmëruar ardhjen e këngës së re që do ta realizojë me videoklip.

Mihrije Braha, është duke punuar në projektin e saj më të ri për të cilin ka bashkëpunuar me tekstshkrusin Kreshnik Avdiu dhe regjisorin Blerdi Malushi dhe Kastriot Saqipin.

Kënga me titull “Cigarja e fundit” do të publikohet shumë shpejt bashkë me videoklip, ndërsa Mihrija pavarësisht moshës që ka, në bazë të fotografisë që ka publikuar do të jetë mjaft seksi dhe e nxehtë në këtë videoklip.

COMMENTS