Meti Maloku gati për festat e fundvitit, lanson bashkëpunimin me Tarabuka Band & Dj Star (Foto)

Meti Maloku gati për festat e fundvitit, lanson bashkëpunimin me Tarabuka Band & Dj Star (Foto)

‘Hitman’ si Capital T – Jo me një por me tri femra (Video)
Florent Boshnjaku: Ja pse e padita On Air (Video)

Meti Maloku dhe Tarabuka Band & Dj Star po sjellin projektin e tyre të fundit në prag të festave të fund vitit.

Këngën të cilën e ka kompozuar Ardian Kastrati me tekst të Suzana Fazliu, me videoklip e ka realizuar Bug Production.

Ky është bashkpunimi i parë i Gjilanasve të cilët besojnë të pritet mirë nga ana e audiencës!

15042155_1511841728832242_7460248761366386039_o

COMMENTS