Meti dhe Trinota lansojnë albumin muzikor (Foto)

Meti dhe Trinota lansojnë albumin muzikor (Foto)

Njihuni me këngëtaren që ka qarë në videoklip (Video)
Kështu dukej Rita Ora në premierën e filmit ‘Fifty Shades Darker’ (Foto & Video)

Këngëtari i njohur Meti Maloku nuk po ndalet me realizimin e projekteve të reja.

Bashkë me ‘Trinota’, Meti nxjerrë sot në shitje albumin muzikor, përcjellë zico.tv.

Këtë e ka bërë të ditur këngëtari gjilanas në rrjetin social Facebook.

Ndryshe, Meti është shumë i njohur për këndimin LIVE, ndërsa i bën konkurrencë shumë kolegëve të tij edhe me bagazh më të gjatë muzikor.

COMMENTS