Messi nderon Iniestën: Do të na mungosh

Messi nderon Iniestën: Do të na mungosh

Leo Messi ka falënderuar Andres Iniestën për të gjitha gjërat që kanë arritur në fushën e lojës, por edhe për momentet jashtë saj. Ylli i Barcelonë

Leo Messi ka falënderuar Andres Iniestën për të gjitha gjërat që kanë arritur në fushën e lojës, por edhe për momentet jashtë saj.

Ylli i Barcelonës, Iniesta sot ka konfirmuar se është duke e zhvilluar sezonin e tij të fundit me Barcelonën, transmeton Koha.net.

‘Faleminderit për të gjitha vitet që i ndamë në futboll, Andres Iniesta. Ishte privilegj që të kënaqem në këtë sport së bashku me ty dhe që kaluam shumë momente të paharrueshme së bashku. Të dëshiroj çdo të mirë në kapitullin e ri, në karrierë dhe jetë personale. Je një njeri i mrekullueshëm, brenda dhe jashtë fushës. Do të na mungosh’, ka shkruar Messi në Facebook.

COMMENTS