Messi bashkon reperët Ledri, Lumi B, Gjiko & Skerdi (Video)

Ekskluzive: Mozzik e Getinjo u larguan nga “On Records”, ish-menaxheri Elshani thotë se ata do të përballen me ligjin
Ju kujtohet Mehmet Kosova? shikoni sa ka ndryshuar ai (Foto)

Ylli i Barcelonës Lionel Messi i ka inspiruar reperët Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi për projektin e ri të përbashkët të cilin sapo e kanë publikuar.

‘Messi’ titullohet kënga e re e katërshes, e cila nuk është shoqëruar me video.

Kënga bën fjalë për futbollistin e Barcelonës, Lionel Messi, të cilët reperët e lartësojnë lojën e argjentinasit, duke krahasuar me punën që bëjnë vet reperët.

Reperët në tekst përmendin edhe këngëtaret shqiptare me famë botërore Rita Ora dhe Dua Lipa, megjithëse këto dyja nuk kanë asgjë të përbashkët me futbollin.

Kënga vjen në versionin ‘Remix’ ndërsa menjëherë ka filluar të klikohet.

COMMENTS