Mes lotëve i jepet lamtumira e fundit Artit (Video)

Mes lotëve i jepet lamtumira e fundit Artit (Video)

Art Kurti u varros dje. Mes lotëve dhe dhimbjes u përcoll tek banesa e fundit, shkruan arbresh.info. Në ceremoninë e varrimit ishin të pranishëm familjarët, miqtë dhe mediat. n’ZOOM ju sjell pamje të varrimit të aktorit të ‘O sa mirë’ i cili humbi jetën duke u vetëvra, përcjell zico.tv

Art Kurti u varros dje.

Mes lotëve dhe dhimbjes u përcoll tek banesa e fundit, shkruan arbresh.info.

Në ceremoninë e varrimit ishin të pranishëm familjarët, miqtë dhe mediat.

n’ZOOM ju sjell pamje të varrimit të aktorit të ‘O sa mirë’ i cili humbi jetën duke u vetëvra, përcjell zico.tv

COMMENTS