Mehmeti festoi ditëlindjen, kështu e uroi gruaja (Foto)

Mehmeti festoi ditëlindjen, kështu e uroi gruaja (Foto)

Aktori i njohur turk dhe simpatia e shumë vajzave Kivanc Tatlitug ka mbushur 34 vjet jetë, ditën e djeshme. Gruaja e tij Başak Dizer ka uruar a

Aktori i njohur turk dhe simpatia e shumë vajzave Kivanc Tatlitug ka mbushur 34 vjet jetë, ditën e djeshme.

Gruaja e tij Başak Dizer ka uruar atë përmes rrjeteve sociale.

Nuk ka qenë ndonjë mesazh shumë i njdeshëm e i gjatë, pasiqë ajo ka vendosur t’i lë të flasin fotografitë të bëra që nga viti 2015.

‘Kujtime… që nga 2015. Urime ditëlindjen. Të dua shumë i dashur’, ishin fjalët që ka shkruar ajo.

Kujtojmë se çifti u martuan në shkurt të vitit të kaluar

(Dilek tutmuştuk, hatırlarsın…#2015☺) Mutlu yılların olsun hep. Seni Seviyorum Sevgilim? @tatkvnc

A post shared by Basak Dizer Tatlitug (@basakdizer) on

COMMENTS