Mbulohet Yllka Kuqi? (Foto)

E tmerrshme, ky është momenti kur ‘Kemailin’ e therin me thikë (Video)
Akuzon këngëtari spanjoll: ‘Let it go’ është plagjiaturë! Paditen Demi Lovato, Idina Menzel dhe Disney (Foto)

Këngëtarja Yllka Kuqi, çdo ditë e më shumë po e merr vëmendjen e publikut.

Këngëtarja e super-baladave në rrjetet sociale ka publikuar një foto ku shihet me mbulesë islame dhe pa grim. Gjithsesi, Yllka edhe me mbulesë duket e bukur.

Ajo është një nga këngëtaret shqiptare, e cila e kuruar në çdo detaj paraqitet edhe në jetën e përditshme, jo vetëm në skenë dhe videoklipe.

Së fundmi ajo ka befasuar me një sesion ku shfaqet tejet joshëse dhe e ekzpozuar më shumë se që jemi mësuar ta shohim.

Yllka me mbulese

COMMENTS