Mbulohet ‘Hyrremi’, ja sa shumë po i shkon hixhabi (Foto)

Mbulohet ‘Hyrremi’, ja sa shumë po i shkon hixhabi (Foto)

Sofia e Arian Çanit nuk ka të ndalur, pasi mbuloi brekët me ’emoji’, tani tregon…(Foto)
Dua Lipa përsëri performon vetëm në sutjena (Foto)

Quhet Meryem Uzeri dhe është njëra nga aktoret më të njohura në Turqi.

Fama e madhe i erdhi asaj sidomos me rolin e Hyrremit në serialin ‘Sulltani Madhëshor’.

Meryrem ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në ‘Instagram’ ku shihet e mbuluar me hixhab në Abu Dhabi.

Aktorja po duket shumë në formë kurse edhe mbulesa po i shkon shumë asaj, edhe pse një e tillë është përdorur si kushtë për të hyrë brenda xhamisë.

COMMENTS