Mbathjet e vogla? Dua Lipa kërkon ndihmë (Video)

Britney Spears tashmë dhe piktore! Piktura e saj prej ‘fëmije’ shitet me shifra marramendëse (Foto)
Ju kujtohet ‘Maria’ te seriali ‘Për ty’? Shikoni si duket ajo sot (Foto)

Këngëtarja e suksesshme botërore nga Prishtina Dua Lipa, si duket sot ka hasur në një problem.

Ajo në Instagram ka postuar një video teksa shihet një nga miqtë e saj duke ia tërhequr mbathjet asaj, pasi si duket vet nuk mund t’ia dalë mbanë.

Dua ka problem me mbathjet teksa ka pasur nevojë për ndihmë të tjerëve.

COMMENTS