Martohet në fshehtësi çifti i famshëm (Foto)

Martohet në fshehtësi çifti i famshëm (Foto)

Ata kanë qenë në qiellin e 7-të që në momentin e parë që janë rikthyer krah njëri-tjetrit. Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth janë pyetur dhjetr

Ata kanë qenë në qiellin e 7-të që në momentin e parë që janë rikthyer krah njëri-tjetrit.

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth janë pyetur dhjetra herë se kur do të lidhin kurorë për t’i dhënë fund beqarisë e kësaj pyetjeje i janë shmangur me fanzatizëm.

Një burim për ‘OK! Magazine’ ka raportuar se çifti i famshëm kanë muaj që kanë gënjyer një publik të tërë por edhe kanë zhgënjyer fansat e tyre me mbajten e fshehtë të sekretit të madh.

Gjithashtu thuhet se ata janë martuar 6 muaj më parë në një ceremoni tepër private në shtëpinë e tyre në Malibu ndërkohë që të pranishmit kanë rënë dakort të mos hapin gojë mbi këtë ngjarje.

Herë pas here ata kanë hedhur dyshime në media pasi janë fotografuar me unaza martese e megjithatë asnjëherë nuk kanë pohuar dhe as mohuar kurorëzimin e tyre.

COMMENTS