Martohet Granit Xhaka (Foto)

Martohet Granit Xhaka (Foto)

Majlinda dhe Distria kalojnë në gjysmëfinale të Parisit
Ylli i tenisit Serena Williams pret fëmijën e parë

Granit Xhaka është martuar me të fejuarën e tij Leonita Lekaj.

Pak ditë pas propozimit Xhaka ka realizuar martesën e tij me Lekajn.

Fotot pas martesës i ka publikuar futbollisti i Arsenalit në Facebook.

COMMENTS