Martohet fshehtas aktori turk Ozcan Deniz (Video)

Martohet fshehtas aktori turk Ozcan Deniz (Video)

Aktori i njohur i 'Nusja nga Stambolli' është martuar me të dashurën e tij Feyza Aktan në një ceremoni plotësisht të fshehtë. Çifti kurorëzoi dashurin

Aktori i njohur i ‘Nusja nga Stambolli’ është martuar me të dashurën e tij Feyza Aktan në një ceremoni plotësisht të fshehtë. Çifti kurorëzoi dashurinë e tyre më 8 Mars por vetëm sot është publikuar një video e shkurtër nga ceremonia.

Feyza Aktan, 25 vjeç dhe Ozcan Deniz, 45 vjeç janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Aktualisht, Aktan është 7 muajshe shtatzënë.

Në ceremoninë e dasmës së tyre ishin të ftuar vetëm familjarë dhe miq shumë të ngushtë.

COMMENTS