Martina Big, vajza me gjoksin më të madh në Evropë (Video)

Playstation 4 thyen rekord, ja sa kopje ka shitur (Video)
Plazhi i rrallë me rërë të gjelbër (Video)

Modelja gjermane, Martina Big ka shpenzuar 62 mijë dollarë me ndërhyrje kirurgjikale për tu bërë një ‘barbie ekzotike.’

Ajo ka zmadhuar gjoksin e saj dhe ka marrë shumë injeksione për të ndryshuar ngjyrën e lëkurës nga e bardhë në të kafe.

COMMENTS