Marina Vjollca merr urimin më emocionues nga Getoari për ditëlindje (Foto)

Marina Vjollca merr urimin më emocionues nga Getoari për ditëlindje (Foto)

Sot është një ditë gëzimi për moderatoren Marina Vjollca.

Ajo feston ditëlindjen dhe ka marrë urimin e parë si të martuar nga bashkëshorti i saj reperi Getoar Selimi.

Geti ka qenë i pari që e ka uruar sapo ka ardhur data 17 maj. Me një foto të Marinës, në ngjyra të ndryshme, Geti sapo ora ka shënuar 00:00, ka ndarë me ndjekësit e tij, urimin plot dashuri për gjysmën e tij më të mirë.

‘Për botën, ti mund të jesh thjesht një person, por për mua ti je bota. Gëzuar ditëlindjen mbretëresha ime’,-shkruan Geti në postimin e tij.

Getoari gjtihmonë e ka shprehur hapur dashurinë e pakufi që ka për partneren e tij edhe pse në pamje të parë nuk duket aspak romantik.

‘Faleminderit jeta ime’ – i ka kthyer përgjigje Marina.

COMMENTS