Marina dhe Luana, princeshat e akullit! (Foto)

Moderatorja shqiptare e shikon në sy bashkëshortin, ai e kap për të pasme (Foto)
Cameron Diaz heq dorë nga aktrimi për një arsye të fuqishme (Foto)

Ato janë dy nga bukuroshet më të njohura dhe më pëlqyera në vend.

Por këtë herë motrat Vjollca shfaqet më ndryshe se kurrë. Në setin e fundit fotografik më të fundit që ato kanë realizuar ato shfaqen si dy “princesha akulli”.

Ja si duket motrat Vjollca ndërkohë që janë gati të ngrijnë gjithçka.

COMMENTS