Marina dhe Geti pësojnë aksident në Tiranë (Video)

Çifti i njohur shqiptar ka pësuar aksident me makinë gjatë orëve të vona të mbrëmjes së lënë pas. Mësohet se reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Mar

Çifti i njohur shqiptar ka pësuar aksident me makinë gjatë orëve të vona të mbrëmjes së lënë pas.
Mësohet se reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca janë aksidentuar në Tiranë zonën e njohur si ‘Pallati me Shigjeta’, shkruan GazetaExpress.

Çifti po udhëtonin me makinën e tyre Audi.

Nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, i cili fatmirësisht ka kaluar pa pasoja. Në vendngjarje kanë mbëritur dhe forcat e policisë.

COMMENTS