Marina dhe Geti janë apo nuk janë…! (Foto)

Marina dhe Geti janë apo nuk janë…! (Foto)

Femrat shqiptare me ndikim në botë, shkrim i portalit gjerman (Foto)
Çun Lajçi: Isë Mustafa kjofsh marrue! (Video)

Geti dhe e dashura e tij Marina Vjollca pas relaksimit në Tiranë në vendlindjen e Marinës si duket kanë vendosur që muajin shkurt ta kalojnë në vendet e ftohta.

Ata kanë postuar foto në rrjetet sociale ku shihen pranë njëri-tjetrit në një vend me borë.

Me këtë gjest ata kanë shuar dyshimet për një ndarje të mundshme siç është përmendur në mediat rozë.

COMMENTS