Mariah Carey pozon ‘topless’, akuza për ‘photoshop’ (Foto)

Në setin e fundit fotografik, Mariah Carey tregoi se ka një trup të mrekullueshëm pavarësisht moshës 47 vjeçare, por shumë persona mendojnë se këngëta

Në setin e fundit fotografik, Mariah Carey tregoi se ka një trup të mrekullueshëm pavarësisht moshës 47 vjeçare, por shumë persona mendojnë se këngëtarja ka përdorur sërish ‘photoshop’.

Mariah pozoi ‘topless’ për revistën ‘PAPER’, duke mbuluar gjoksin me flokët e saj dhe duke treguar një elegancë që nuk ishte parë në koncertet e fundit të saj.

Kjo bëri që mbi këngëtaren të vërshonin komentet e pakëndshme.

‘Hahaha… boll modifikove fotot. Je qesharake. Prano trupin tënd ose shko në palestër’, shkruan njëri nga ndjekësit e saj në Instagram.

COMMENTS