Mariah Carey i ka dhënë pagë mujore të dashurit që t’i blejë dhurata

Ju kujtohet ‘Trashaluqja e bukur’? Ajo sot është 47 vjeçare dhe duket kështu…(Foto)
Kivanc Tatlitug vjen me një tjetër serial

Thuhet shpesh që më mirë është të japësh se të marrësh, por Mariah Carey duket se është e lumtur t’i bëjë të dyja.

Sipas Life & Magazine, 47-vjeçarja i jep të dashurit Bryan Tanaka, 33 vjeç, çdo muaj 25 mijë dollarë që ai t’i blejë dhurata.

Burimet thonë se pasuria e divës së popit është rreth 520 milionë dollarë dhe dihet që i dashuri balerin nuk fiton ndonjëherë kaq shumë sa ajo.

Prandaj këngëtarja, e cila njihet për jetën e saj luksoze, duket se bëhet dorëlëshuar kur është në një lidhje.

Pasi ishte fejuar me miliarderin australian James Packer, i cili i blinte rregullisht dhurata të shtrenjta, burimet thonë për revistën se ajo do të njëjtin trajtim dhe nga Bryan.

‘Ajo se vret mendjen se ai përdor paratë e saj për këtë gjë’, ka thënë një burim.

Në ndërkohë, spekulohet se çifti është ndarë për shkak të xhelozisë së tepruar. Por, ende nuk ka ndonjë konfirmim.

COMMENTS