‘Margarita’, kënga e re e Robertit (Video)

‘Margarita’, kënga e re e Robertit (Video)

Lotina, vajza e Lutfi Hazirit definitivisht është maturantja më e bukur (Foto)
Një këngë e re nga Genci, Eni, Greta dhe Miloti! (Foto)

Robert Berisha ka publikuar këngën e re, të cilën e ka sjellë të kompletuar me videoklip.

Kënga mban titullin ‘Margarita’, kurse muzikën e ka bërë Fitim Namani.

Projekti është prodhim i Unix dhe pritet të pëlqehet nga fansat e Robertit.

Ana vizuale i është besuar produksionit VideoArt.

Në këtë projekt, Roberti vjen pas bashkëpunimit me gruan e tij, Nora Istrefi, që numëron 3.7 milionë shikime në YouTube.

COMMENTS