Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, ka kërkuar sulmuesin brazilian Neymar nga Paris Saint-Germain, për t’i dhënë skuadrës franceze në këmbim dyshen Paul Pogba e Anthony Martial, raporton ‘Daily Star’ të dielën, transmeton ‘Koha Ditore’.

Gazeta raporton se Parisi është duke u interesuar për dy futbollistët francezë, por Mourinho ka një kusht të veçantë për të hyrë në pazar.

Mourinho do të ofrojë dyshen Pogba-Martial, si dhe afro 50 milionë funte (57 milionë euro) për Neymarin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *