Maluma shfaqet në momente intime me të dashurën (Foto)

Maluma shfaqet në momente intime me të dashurën (Foto)

Ministri Todosijeviq do përshtatjen e ligjeve të Kosovës për AKS-në
Prishtina e pafuqishme ta ‘shkundë’ Dritën, titulli shkon në Gjilan

Është një nga këngëtarët më të famshëm të momentit dhe së fundmi ka prezantuar këngën e re në bashkëpunim me Rae Sremmurd dhe artistin nga Britania, BURNS me titull ‘Hands on me’ e cila pritet që të bëhet hiti i verës.

Me miliona fansa në Instagram, Maluma si një djalë latin seksi ka bërë për vete shumë femra nga e gjithë bota por mesa duket për vajzat që e adhurojnë Maluma do të ngelet thjesht një ëndërr në sirtar të paktën për momentin pasi këngëtari ka në krah një të dashur shumë hot.

Së fundmi në profilin e tij në Insta, këngëtari ka pozuar një foto nga momente intime me të dashurën teksa shfaqen duke u puthur dhe Maluma e ka shoqëruar postim me një emoji zemre.

COMMENTS