Malcolmi e Kluiverti në listën e transfereve të Unitedit

Malcolmi e Kluiverti në listën e transfereve të Unitedit

Malcolmi i Boredauxit dhe Justin Kluivert i Ajaxit janë në mesin e lojtarëve të kërkuar për këtë verë nga Manchester Unitedi. Sipas 'Sunday Times',

Malcolmi i Boredauxit dhe Justin Kluivert i Ajaxit janë në mesin e lojtarëve të kërkuar për këtë verë nga Manchester Unitedi.

Sipas ‘Sunday Times’, trajneri i Unitedit, Jose Mourinho, ka lejuar largimin e Anthony Martialit dhe ka nisur të kërkojë zëvendësim.

Malcolmi dhe Kluiverti janë opsione të reja, ndërsa opsion tjetër po konsiderohet edhe Thomas Lemari i Monacos.

COMMENTS