Majlinda e Distria stërvitje intensive në Spanjë (Video)

Majlinda e Distria stërvitje intensive në Spanjë (Video)

Bunjaki: Ndaj Islandës hyjmë për fitore
Bunjaki publikoi listën e futbollistëve për ndeshjen me Turqinë

Xhudistet Majlinda Kelmendi dhe Distria Krasniqi, po stërviten me intensitet të shtuar në plazhin Agilitet të Spanjës.

Trajneri Driton Kuka ka postuar video në Facebook, ndërsa kërkon sa më shumë angazhim e forcë që jenë të përgatitura xhudistet tona.

Kampionia e dyfishtë e botës dhe Evropës, po i mbush bateritë për lojërat Olimpike – ‘Rio 2016’.

COMMENTS