Majk thotë se po jeton ëndrrën, as vet nuk i beson suksesit (Foto)

Majk thotë se po jeton ëndrrën, as vet nuk i beson suksesit (Foto)

Reperi i Babastars, Majk, duket se shumë po shijon suksesin. Ylli i labelit më të njohur shqiptar të hip hopit po shijon secilin moment të suksesit

Reperi i Babastars, Majk, duket se shumë po shijon suksesin.

Ylli i labelit më të njohur shqiptar të hip hopit po shijon secilin moment të suksesit të tij në skenë.
Ai ka qenë shumë i angazhuar së fundmi me koncerte dhe pati një nga verat më të suksesshme.

Majk ka postuar një foto nga rrjeti social Instagram, ku shfaqet i entuziazmuar nga një koncert.

‘Ishte e gjitha një ëndërr’, ka shkruar Majk në postimin e tij në Instagram.

Kujtojmë se Majk ka realizuar suksesin e karrierës pasi nënshkroi kontratën me Getoar Selimin.

COMMENTS