Majk shfaqet i lumtur në krahët e të dashurës (Foto)

Majk shfaqet i lumtur në krahët e të dashurës (Foto)

Majk është ndër reperët më të pëlqyer shqiptar. Ai është shumë aktiv si me projekte të reja muzikore, ashtu edhe me koncerte brenda dhe jashtë vend

Majk është ndër reperët më të pëlqyer shqiptar.

Ai është shumë aktiv si me projekte të reja muzikore, ashtu edhe me koncerte brenda dhe jashtë vendi.

Krahas jetës profesionale, reperi ka qenë vazhdimisht i përfolur edhe për jetën e tij private, sidomos prej kohës kur u nda nga Majlinda Zeka.

Tani reperi ka nis një romancë të re me Melita Nushin, lidhje të cilën ende nuk e ka konfirmuar, por me paraqitjet e tij të shpeshta pranë saj konfirmon se lidhja e tij po shkon për mrekulli.

Në fotografinë e fundit që po qarkullon në rrjete sociale, Melita shfaqet në përqafimin e Majk, në atë imazh bukuroshja është me pothuajse aspak grim në fytyrë.

COMMENTS