Majk së shpejti me projekte të reja (Foto)

Reperi Majk ka paralajmëruar se së shpejti do të vijë me projekte të reja muzikore. Kënga 'Fund' e Kastriot Rexhës ka kaluar shifrën prej 10 milion

Reperi Majk ka paralajmëruar se së shpejti do të vijë me projekte të reja muzikore.

Kënga ‘Fund’ e Kastriot Rexhës ka kaluar shifrën prej 10 milionë shikimesh dhe për këtë ai i ka falënderuar fansat e tij.

Njëkohësisht, Majk i ka njoftuar ata që të presin këngë të reja në një të ardhme të afërt.

’10 milionë… Faleminderit të gjithëve. Majk, ‘Fund’… Shumë shpejt me këngë të reja’, ka shkruar këngëtari.

COMMENTS