Majk po fejohet me…(Foto)

Majk po fejohet me…(Foto)

Prej disa kohësh reperi i njohur Majk është në një lidhje me bukuroshen Melita Nushi. Ai ka qenë shumë i rezervuar përsa i përket lidhjes së tij, p

Prej disa kohësh reperi i njohur Majk është në një lidhje me bukuroshen Melita Nushi.

Ai ka qenë shumë i rezervuar përsa i përket lidhjes së tij, por tashmë duket se ka vendosur të mos fshihet më.

Pak ditë më parë në një nga clubet e Tiranës, Majk ka surprizuar të dashurën e tij. Ai i ka dhuruar një buqetë me lule dhe pasi e ka thirrur në skenë i është shprehur publikisht:

‘Faleminderit që ekziston zemra ime, të dua shumë’- kanë qenë fjalët e reperit.

Por pas kësaj, burime pranë çiftit kanë konfirmuar se së shpejti do të kemi një fejesë. Mesa duket gjërat mes Melitës dhe Majk janë më serioze seç i kishim menduar.

COMMENTS