Majk ‘kcen’ në vend të parë (Video)

Ka pak kohë që është bërë pjesë e 'Top 20' në ZICO TV, ndërsa është pozicionuar në vendin kryesor të këtij klasifikimi - në pozitën e parë. 'Kcen'

Ka pak kohë që është bërë pjesë e ‘Top 20’ në ZICO TV, ndërsa është pozicionuar në vendin kryesor të këtij klasifikimi – në pozitën e parë.

‘Kcen’ nga Majk kryeson majën e klasifikimit të 20 këngëve më të mira shqiptare, duke i rezistuar konkurrencës së fortë muzikore.

Ndërkohë 3 pozitat e fundit për këtë javë janë: Alban Skenderaj, Elvana Gjata dhe Nora Istrefi.

Ju mund të vazhdoni të votoni të preferuarit tuaj në portalin zico.tv dhe në faqen zyrtare të Facebook, mund të na sugjeroni këngët që mendoni se duhen të jenë pjesë e këtij klasifikimi.

Kjo është renditja:

1. Majk – Kcen
2. BimBimma – Shqipet nalt
3. Ardian Bujupi & Dalool – Na Jena Njo
4. Lindon – Summer luv
5. Etnon ft. Dj. Dagz – Turn me on
6. Gjiko – Mos ma përzij
7. Capital T ft. Dhurata Dora – Bongo
8. Mozzik – Cocaina
9. 2po2 ft. Ledri Vula – E premte
10. Lyrical Son – I re pishmon
11. Vig Poppa ft. Tuna – Zemra jem
12. Enca ft. Noizy – Bow down
13. Young Zerka & Ronela Hajati – Syn i jemi
14. Adelina Berisha – T’kom ik
15. Noizy – The baddest
16. Leonora Jakupi – Diamant
17. Getinjo ft. Kida – Ku je
18. Nora Istrefi – Majëm
19. Elvana Gjata – Njësoj
20. Alban Skënderaj – Engjëll

COMMENTS