Majk bëhet baba (Foto)

Majk bëhet baba (Foto)

Prapaskenat në Mushtisht: A u bënë bashkë ‘bilbilat’ që nuk flasin me njëra-tjetrën?! (Foto)
‘Zemer ama numrin’ projekti me i ri nga Remi (Video)

Ka ardhur në jetë fëmija i parë i reperit të njohur Majk, me bukuroshen Majlinda Zeka.

Për ardhjen në jetë të fëmijës ka qenë vet Majlinda, ajo e cila ka njoftuar përmes një fotoje të publikuar në Instagram.

Fëmija është i gjinisë mashkull dhe quhet Roan.

‘Çdo sakrificë ja vlen për ty. Mirëserdhe në jetë Roan. Faleminderit Allah’, shkroi Majlinda.

COMMENTS