Madonna intimitet me fotografin e saj – Ja ku e prek ai (Foto)

Befason Ledri, tregon femrën që e ka fiksim dhe s’e zuri dot (Video)
Rita Ora e ‘vetmuar’ në eventin e ‘Montblanc’ (Foto)

Ndoshta nuk është surprizuese ngase ajo kurrë nuk shfaqet me gjeste normale.

Madonna 58 vjeçare, u fotografua derisa prekej në vendet intime me fotografin e saj Mert Alas gjatë mbrëmjes së kaluar, përcjellë zico.tv

Madonna sikur e ka harruar që po shkon drejt të 60-ave. Por shqiptarë që jetoni në Amerikë mos e harroni premtimin e saj të bërë ditë më parë.

Madonna deklaroi se do të performonte seks oral tek të gjithë ata që votonin Hillary Clinton gjatë një spektakli në Madison Square Garden.

Madonna intimitet me fotografin e saj 1

Madonna intimitet me fotografin e saj 3

Madonna intimitet me fotografin e saj 4

COMMENTS