Lyrical Son, MC Kresha dhe Blleki publikojnë këngën ‘Rruga n’Club’ (Video)

Lyrical Son, MC Kresha dhe Blleki publikojnë këngën ‘Rruga n’Club’ (Video)

Hip hop yjet, Lyrical Son dhe MC Kresha, kanë publikuar projektin e tyre të ri. 'Rruga n’Club' publikohet prjojekti i tyre që duket mjaft ritmik.

Hip hop yjet, Lyrical Son dhe MC Kresha, kanë publikuar projektin e tyre të ri.

‘Rruga n’Club’ publikohet prjojekti i tyre që duket mjaft ritmik.

Bashkëpuntori i tyre në këtë projekt është Blleki, një reper i ri nga PINT.

Instrumentali dhe kënga janë punuar nga Usual Suspects dhe K-Master.

Ndërsa, videoklipi është realizuar nga Imagine Films.

Ky projekt është pjesë e albumit ‘United States of Albania’ që PINT do ta publikojnë në muajt në vijim.

Lyrical Son të dielën publikon edhe bashkëpunimin me Genc Prelvukajn, ‘Andërr’.

COMMENTS