Luante futboll, e sot është reper i njohur (Foto)

Luante futboll, e sot është reper i njohur (Foto)

Çdo fotografi e vjetër dhe sidomos ato nga arkiva e fëmijërisë, janë ato që sjellin kujtimet më të bukura. Një fotografi e tillë nga fëmijëria du

Çdo fotografi e vjetër dhe sidomos ato nga arkiva e fëmijërisë, janë ato që sjellin kujtimet më të bukura.

Një fotografi e tillë nga fëmijëria duket se ka ngjallur nostalgji tek reperi Lumi B.

Reperi ka postuar në llogarinë e tij në Instagram një fotografi të shkrepur shumë vite më parë, në të cilën shihet krejt ndryshe prej tani.

Në atë imazh, Lumi shihet duke luajtur futboll bashkë me shokët, kurse mbishkrimi që i kishte lënë fotografisë ishte ‘LumiiRi….’.

Kujtojmë që Lumi B është në mesin e reperëve më të kërkuar, projekti i fundit i tij është ‘Simpatia’ që e solli në duet me Dhurata Dorën, kënga është pritur shumë mirë dhe është shikuar mbi 17 milionë herë në kanalin YouTube.

COMMENTS