Luana e viteve të 50-ta (Foto/Video)

Luana e viteve të 50-ta (Foto/Video)

Shqiptarët ‘bombardojnë’ TOP 10 këngët më të dëgjuara në Zvicër
Action Bronson publikon ‘Durag vs Headband’ (Video)

Luana Vjollca është duke punuar rreth videoklipit më të ri, ‘Je veç ti’ titullohet kënga e cila do të shoqërohet me videoklip.

Disa video dhe fotografi nga xhirimet e klipit ka publikuar vetë këngëtarja në llogarinë personale instagram bukuroshja shqipëtare duket mjaftë joshëse dhe seksi, me një stil të viteve të 50-ta ku disa pjesë nga ky klip janë xhiruar në qytetin e Prizrenit.

-2 #JeVeçTi

A video posted by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Cheers to something different ?

A video posted by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Kujtojmë se bashkpunimi i saj i fundit ishte me Getin ‘Tirana Lifestyle’, projekt ky i cili mori shumë klikime në rrjetin YouTube.

A photo posted by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

COMMENTS