Luan me pronaren, kali shtiret si i ngordhur (Video)

Rikthehet Megan Fox, u tregon femrave tjera kush është më e mira në bikini (Foto)
‘Nike’ sjellë mbulesën moderne për femrat myslimane (Video)

Shtiret sikur i ngordhur. Këtij kali mesa duket i pëlqen të luajë me pronaren e tij.
I quajtur Pinto nga Veriu i Texasit, kali shpesh shtrihet në shpinë, i ngrit këmbët dhe pretendon sikur ka ngordhur.
Sipas pronares së tij, e cila dëgjohet duke folur në video, kjo gjë është shumë e turpshme.

COMMENTS