Lori me fat (Video)

Çfarë i ndodhi kështu trupit të Kidës?! (Foto)
E mbani mend ‘Xhemilin’, e dashura e tij një zeshkane që ju ‘çmend’ (Foto)

Këngëtarja Lori ka publikuar klipin e këngës më të re. ‘Fat’ titullohet kënga më e re nga Loreta Kaçka. Ky është një projekt veror dhe me shumë ritëm.

Klipi i këngës është realizuar në Liqenin e Batllavës.

‘zico.tv’

COMMENTS