Lori bëhet gati për festat e fundvitit, mbresëlënëse me këtë paraqitje (Foto)

Lori bëhet gati për festat e fundvitit, mbresëlënëse me këtë paraqitje (Foto)

Loreta Kaçka e njohur në publik si Lori është artiste shumë e dashur për publikun.

Shquhet për elegancën në çdo paraqitje publike dhe për atë që çdo herë është në top-formë.

Në një fotografi që ka publikuar së fundi në rrjete sociale, Lori shfaqet tejet joshëshe me ‘look-un’ e përshtatur për festat e fundvitit.

Me flokë të lëshuara dhe me fustanin e kuq dhe të bardhë, këngëtarja dukej për mrekulli në këtë paraqitje.

Kujtojmë që projekti i fundit i Lorit është ‘Bjondina’, këngë kjo në të cilën ajo u këndon bjondinave, grup në të cilin hyn edhe vetë.

COMMENTS