Lodhet nga kritikat për operacione plastike, reagon Xhensila Myrtezaj (Video)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj shpesh ka qenë target i mediave rozë të cilat kanë raportuar se ajo ka kryer ndërhyrje estetike. E lodhur nga këto shk

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj shpesh ka qenë target i mediave rozë të cilat kanë raportuar se ajo ka kryer ndërhyrje estetike.

E lodhur nga këto shkrime, Xhensila ka vendosur që një herë e përgjithmonë të dal të flas publikisht dhe ta përmbyllë këtë çështje.

Këngëtarja ka postuar një video në Instagram ku shfaqet pa grim dhe ‘filters’ të këtij rrjeti social dhe përmes videos ka treguar se ajo është natyrale, përcjellë zico.tv

Videon e saj e ka publikuar edhe faqja Vipat e Bllokut të cilët kanë falënderuar këngëtaren për transparencën.

@vipat_e_bllokut_.official

A video posted by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

COMMENTS