Liverpool kërkon Fellaini-n

Liverpool kërkon Fellaini-n

E përditshmja franceze L'Equipe raporton se Liverpool kërkon të nënshkruajë me belgun Marouane Fellaini . Kontrata e tij me 'djajtë e kuqë' përfund

E përditshmja franceze L’Equipe raporton se Liverpool kërkon të nënshkruajë me belgun Marouane Fellaini .

Kontrata e tij me ‘djajtë e kuqë’ përfundon në fund të qershorit dhe Fellaini do të jetë një lojtari i cii mund të merret me parametra zero, nëse nuk arrin ta rinovoj kontratë me klubin e tij, raporton KosovaPress.

Ka edhe skuadra tjera të interesuara për Fellaini-n por skuadra e cila duket se do ta tranferojë në afatin kalimtar është Liverpool gjithmonë sipas L’Equipe

COMMENTS