Lindsey Pelas ‘bomba’ amerikane (Foto)

Lindsey Pelas ‘bomba’ amerikane (Foto)

Kushë rrëmbeu çmime kinematografike në ‘Critics’ Choice Awards’
Surpriza e veçantë nga producentja Edona për ditëlindjen e Arbnora Ademaj (Foto/Video)

Lindsey Pelas është një nga modelet më të bukura dhe më atraktive amerikane.

Bjondina seksi 26 vjeçare, ka modeluar për ‘Playboy’ dhe ka qenë pjesë e kalendarit të kësaj reviste në vitin 2014.

Lindsey ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetin social Instagram.

Ndërsa çdo ditë na freskon me fotografi tejet të nxehta, duke vënë në pah hiret e saj.

Pika e saj më e forte siç dhe po shihni është gjoksi i saj.

COMMENTS