Lindon vjen me hitin e ri (Video)

Lindon vjen me hitin e ri (Video)

Njihuni me këngëtaren që iu frikësohet kontratave (Video)
Vajzat e Selvestre Stallone e bëjnë krenar babain e tyre (Foto)

Pas suksesit me “Dale”, Lindon Berisha solli projektin “Summer luv”.

Kjo këngë shumë ritmike pritet të kaloj sukseset e projekteve të kaluara dhe të shndërrohet në një nga hitet e momentit.

Me tekst të vetë këngëtarit, “Summer luv” erdhi me një videoklip të veçantë nga Entermedia.

COMMENTS