Lindita Halimi po sjellë diçka të re (Foto)

Lindita Halimi po sjellë diçka të re (Foto)

Këngëtarja Lindita Halimi, që vepron dhe jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, do ti rikthehet këngëve të reja, pasi që ka kohë që nuk ka sjellur

Këngëtarja Lindita Halimi, që vepron dhe jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, do ti rikthehet këngëve të reja, pasi që ka kohë që nuk ka sjellur ndonjë projekt muzikor.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Lindita përmes një fotografije në rrjetin personal Instagram.

‘Viti 2018 unë jam e gatshme. Projekte të reja’, ka shkruar këngëtarja e cila shihet në studiot muzikore, shkruan zico.tv

COMMENTS