Lindin binjakët e këngëtares Teuta Kurti

Lyrical Son, MC Kresha dhe Blleki publikojnë këngën ‘Rruga n’Club’ (Video)
Të çmendesh…Kejvina shërben kafe me të pasmet jashtë (Foto)

Këngëtarja Teuta Kurti është bërë nënë për të tretën herë. Ajo ka sjellur në jetë binjakët, vajzë dhe djalë.

Lajmin e ka kumtuar bashkëshorti i Teutës, Dardan Luta në Facebook, duke shprehur një falënderim të veçantë për të, përcjellë zico.tv

‘Teuta, të falemnderit për këtë ndjenjë gruja jem – veç muj me e paramendu qysh ti po ndihesh si nanë. Hala Aya :D’, ka shkruar ai.

Kanë pasuar urime të shumta nga familjarët e miqtë.

Ndryshe Teuta dhe Dardani janë të martuar prej disa vitesh, ndërsa tani janë bërë 5.

COMMENTS