Leonora Jakupit gati i dalin jashtë (Foto +16)

Aurela Gaçe performon para publikut me duvak (Foto)
Penelope Cruz do të mahnitë me rolin e Donatella Versace në serialin për vrasjen e Gianni Versace (Foto/Video)

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi është mjaftë e pëlqyer nga publiku kjo krejt falë zërit të mrekullueshëm që ka.

Leonora është shumë aktive në rrjetet sociale ku së fundmi ka bërë publike fotografi ku ajo ka të veshur një fustan të gjatë të zi, dhe shihet plotë elegancë.

‘blic’

COMMENTS