Leonora Jakupi vjen me klip të ri (Foto)

Ja si u përgjigjet Marina thashethemeve për shtatzëni (Foto)
Akuzon këngëtari spanjoll: ‘Let it go’ është plagjiaturë! Paditen Demi Lovato, Idina Menzel dhe Disney (Foto)

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi ka paralajmëruar videoklipin e saj të ri.

Përmes një fotografie të postuar në Instagram, Leonora ka treguar se shumë shpejt do të vijë me projekt të ri.

leonora klipi

COMMENTS