Lëngu që zhduk kilogramët e tepërt

Lëngu që zhduk kilogramët e tepërt

Pijet nga pemët dhe perimet janë të shijshme dhe iu ofrojnë të gjitha vitaminat dhe mineralet që trupi juaj ka nevojë. Por çka nëse u themi se ju m

Pijet nga pemët dhe perimet janë të shijshme dhe iu ofrojnë të gjitha vitaminat dhe mineralet që trupi juaj ka nevojë.

Por çka nëse u themi se ju mund të konsumoni një lëng të tillë dhe në të njejtën kohë të humbni peshë?

Pa dyshim se kjo ju duket e pabesueshme por kemi një lajm të mirë për ju.

Recetën që e gjeni më poshtë është fantastike, sepse ju mban të ngopur, ju ofron të gjitha vitaminat dhe mineralet dhe ndikon në mënyrë shumë efektive të humbni kilogramët e tepërt.

Përbërësit:

Gjysmë trangulli

2 filxhanë me spinaq

¼ e kokës së selinos

Majdanoz

Disa gjethe majdanozi

Dy mollë

Tri karrota

Gjysmë portokalli

Gjysmë limoni

Si ta përgatisni këtë lëng?

Përzieni të gjithë përbërësit në blender derisa të krijohet një pije kremoze.

Konsumojeni këtë lëng në mes të kohës së mëngjesit dhe drekës ose zëvendësojeni darkën tuaj me të.

COMMENTS