‘Leje pas’ – Vjen Gjira Kajtazi!

Rita Ora publikon me klip këngën ‘Anywhere’ (Video)
Demi Rose përsëri gjysmë e zhveshur (Foto)

Janë bërë dy vjet nga pauza e saj muzikore.

Por, këngëtarja Gjira Kajtazi ka vendosur që të rikthehet shumë shpejtë në skenë. Këtë e ka bërë me dije ajo përmes llogarisë së saj Instagram, përcjellë zico.tv

Këngëtarja simpatike e cila jeton në Gjermani, teksa i ka uruar fansave dhe miqve një ditë të mbarë ka njoftuar se videoklipi më i ri ‘Leje pas’, do të lansohet së shpejti.

Postimi i Gjires

COMMENTS