‘Leje pas’ – Vjen Gjira Kajtazi!

Flet e dashura e Amos Zaharisë: Kur zihemi i kërkoj këshillë Yllkës!
Shqiptarët në aksion! Shkodran Mustafi e Granit Xhaka ia hedhin valles në autobus (Video)

Janë bërë dy vjet nga pauza e saj muzikore.

Por, këngëtarja Gjira Kajtazi ka vendosur që të rikthehet shumë shpejtë në skenë. Këtë e ka bërë me dije ajo përmes llogarisë së saj Instagram, përcjellë zico.tv

Këngëtarja simpatike e cila jeton në Gjermani, teksa i ka uruar fansave dhe miqve një ditë të mbarë ka njoftuar se videoklipi më i ri ‘Leje pas’, do të lansohet së shpejti.

Postimi i Gjires

COMMENTS