Ledri Vula tregon se sa i zoti është në ‘Kick-boks’ (Video)

Ledri Vula tregon se sa i zoti është në ‘Kick-boks’ (Video)

Reperi i njohur Ledri Vula është një prej reperëve më aktivë të tregut muzikor.

Së fundmi, ai solli këngën e tij më të re ‘TTZ’, e cila u prit mirë nga publike, dhe ka arritur të shënojë shifra të larta klikimesh në kanalin YouTube.

Ledri njëherësh shquhet edhe për pamjen dhe fizikun e tij, me çka ka bërë për vete shumë femra.

Ai ka treguar për të mbajtur në formë të shkëlqyer fizikun e tij, është mjaft io përkushtuar në palestër.

Në një video të publikuar së fundmi në rrjetet sociale, Ledri shfaqet edhe në një nga ditët e tij duke ushtruar ‘kick-boks’, me ç’rast ka treguar se sa i zoti është në këtë sport.

Dhe duket se ‘kick-boksit’ Vula ia ka marrë dorën mjaft mirë, ndaj dhe vetëmbrojtjen në rast nevoje do ta ketë edhe më të fuqishme.

Ledri Vula ??? Xheraldina Vula My personal training kickboxing

Posted by Myrvete B Uka on Wednesday, October 25, 2017

COMMENTS