Ledri harron të shkuarën, përkrahë Tunën

Ledri Vula ka lënë anash të kaluarën, për të pëkrahur mikun e tij. Vigani i grupit Kaos dhe Tuna kanë publikuar mbrëmë këngën 'Zemra jem'. Shumë mi

Ledri Vula ka lënë anash të kaluarën, për të pëkrahur mikun e tij.

Vigani i grupit Kaos dhe Tuna kanë publikuar mbrëmë këngën ‘Zemra jem’. Shumë miq të dy artistëve kanë përkrahur këtë projekt të dyshes, e ndër ta është edhe Ledri Vula.

Ledri edhepse ka qenë i lidhur me Tunën, ai ka zgjedhur që e kaluara të mos ndikojë në lidhje me miqtë e tij dhe ka shpërndarë këngën e tyre në Instagram.

Ledri nuk ka shkruar asgjë ndërsa ka etiketuar vetëm mikun e tij, Viganin.

ledri-harron-te-shkuaren-perkrahe-tunen-foto

COMMENTS